شروع یک رابطه جنسی موفق

شروع یک رابطه جنسی موفق

شروع یک رابطه جنسی موفق :

 

اتاق خوابی که قرار است ارتباط جنسی در آن صورت بگیرد نقش مهمی در کیفیت این ارتباط ایفا میکند . در اتاق خوابی که آدم به اضطراب می افتد نمیشود یک ارتباط جنسی سالم و آرامش بخش داشت محیط مورد نظر باید از هر حیث کاملا امن باشد اضطراب شایع ترین عاملی است که در سیستم های گیرنده مغزی اختلال ایجاد میکند نکات دیگری را هم باید در ساخت و تزئین اتاق خواب مد نظر قرار داد از جمله اینکه :رنگ اتقاق خواب باید حتما روشن باشد ، نوراتاق خواب باید کافی باشد  ، آینه باید حتما وجود داشته باشد و بهتر است که یک موزیک ملایم وبدون کلام هم گوشتان را نوازش بدهد چرا که در این شرایط مغزتان برای یک ارتباط جنسی سالم ، آماده تر میشود دمای مناسب در اتاق خواب خیلی لازم است این دما باید حدود ۲۲درجه سانتیگراد باشد .

 

 

مراحل اولیه :

معاشقه با بوسیدن شروع میشود بنابراین تمیز بودن لب و دهان ودندان مهم است وقبل از معاشقه از مصرف چیزهایی مثل سیگار که نفستان را بدبو میکند حتما پرهیز کنید ترجیحا چیزهایی بخورید که نفستان را خوش بو میکند

بوسه معمولا با لمس همراه است ومنظور از لمس تماس نرم پوست با پوست است همانطور که یک مادر کودکش را نوازش میکند لمس باید روی صورت ، موها ، تنه و… با ملایمت انجام گیرد.

لمس کردن اندام را خانم ها خیلی دوست دارند وبسیاری  از خانم ها هم طی همین مرحله ارضا میشوند متخصصان توصیه میکنند که شوهر از همسرش بپرسد که وی کدام قسمت از بدنش را بیشتر لمس کند .

 

درحدیثی از امام صادق (ع) آمده : زنان در روزهای مختلف ماه دوست دارند که قسمت های مختلفی از بدنشان مورد لمس قرار بگیرد .

این سخن با توجه به تغییرات هورمونی خانم ها در طی ماه کاملا قابل توجیه است .

آراستگی و پاکیزگی شا بسیار مهم است چرا که خیلی از زن ها تمایل دارند زمانی که توسط همسرانشان بوسیده میشوند موهای صورت آن ها را اذیت نکند بلکه به طوری نرم باشد که احساس آرامش کنند .

 

زن ها باید در معاشقه شریک باشند برای انجام یک معاشقه مناسب زن باید ازلباس تحریک کننده ، عطر های خوش بو و آرایش مناسب استفاده نماید مرد و زن ندارد.

 

امام صادق میفرماید : زن و شوهر باید لباس حیا را از تن درآورند به عشق بازی بپردازند و نهایتا پس از مقاربت در اجتماع دوباره لباس حیا بر تن کنند .

 

پس از یک مدت ۲۰-۳۰ دقیقه ای حالا کم کم آماده میشوید برای مرحله مقاربت و دخول .

 

 

 دکتر بهنام اوحدی