مشاوره جنسی | مرکز مشاوره و خدمات مامایی نیلو

مشاوره جنسی | مرکز مشاوره و خدمات مامایی نیلو

سلامت جنسی بخش مهمی از سلامت عاطفی و فیزیکی است. اما اگر شما یک مشکل جنسی دارید، آخرین چیزی که احتمالا می دهید این است که درباره آن صحبت کنید. اگر شرم شما باعث میشود که این مسئله را بازگو نکنید این را باید بدانید که : ۴۳ درصد از زنان و ۳۱ درصد مردان، دچار اختلالات جنسی هستند.

مرکز مشاوره نیلو راهی آسان برای رسیدن به پاسخ سؤالات شما در زمینه زنان ، بارداری، زایمان ، جنسی و… میباشد برای دریافت مشاوره جنسی با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۶ تماس حاصل فرمایید

مشاوره جنسی و درمان مشکلات جنسی

درمان سکس مانند سایر روش هایی که قابل درمان هستند ،درمانی است بر خلاف آنچه که برخی معتقدند ، که هیچ درمانی برای مشکلات جنسی وجود ندارد.

در واقع، درمان سکس با سایر مسائل روانشناسی تفاوت زیادی ندارد. “درمان جنسی نوعی از روان درمانی است که به مشکلات فیزیکی نیز توجه دارد.” وقتی زن و شوهر با مشکل جنسی روبرو می شوند، سعی می کنیم با همکاری آنها مشکل جنسیشان را برطرف کنیم. باربارا بارتلیک، یک روانپزشک و متخصص روانپزشکی در کالج پزشکی Weill Cornell در نیویورک می گوید: “ما رفتار خود را بررسی می کنیم، به تدریج برای آنها راه حل هایی را ارائه می دهیم.”

چگونه مشاوره جنسی میتواند به من کمک کند ؟

  • درمان و مشاوره جنسی فوق العاده جالب است و ۹۳ درصد از زوج هایی که از مشاوره استفاده می کنند گفتند که زندگی جنسی آنها را بهبود یافته است
  • اگر میل جنسی شما متوقف شده است، درمیان گذاشتن مشکلتان با یک مشاور جنسی می تواند به شما کمک کند دوباره آن را کشف کنید.
  • اگر مشکلات جنسی شما را از خانواده دور کرده است ، درمان و مشاوره جنسی میتواند مسائل روحی و جسمیتان را حل کند و به شما کمک کند تا روابط بهتری داشته باشید
  • اگر شما ازدواج کرده یا در یک رابطه و یا همجنسگرا باشید میتوانید در رابطه با اختلالات خاص جنسی خود با مشاور صحبت کنید

 

مشکلات جنسی عبارت اند از :

  • یک شریک سعی دارد رابطه جنسی بیشتری نسبت به شریک دیگر داشته باشد
  • ناتوانی در ارتباط برقرار کردن هر آنچه که طرف مقابل میخواهد
  • تجربه درد در هنگام مقاربت
  • سبک جنسی متفاوت از هم
  • مشکلات ارگاسم

چرا آموزش و مشاوره تلفی جنسی مراکز مشاوره جنسی را به والدین توصیه می کنیم

برای استفاده از مشاوره تلفنی جنسی و مشاوره تلفنی خانواده چندین دلیل وجود دارد که اولین دلیل این است که مشاوره تلفنی همیشه در دسترس خانواده ها می باشد و در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل به راحتی می توانند فارغ از زمان و مکان در هر شهر یا روستایی که هستند مشاوره بگیرند.

دوم این که مسائل جنسی و آموزش آن به فرزندان در جهت آگاهی بخشی و جلوگیری از خطا رفتن نوجوان است. به همین دلیل آموزش و مشاوره جنسی باید به گونه به او آموزش داده شود که باعث ایجاد مشکل در نوع ارتباط پدر فرزندی یا مادر فرزندی نشود و حرمت های خانواده شکسته نشود.

سومین دلیل این است که معمولا والدین و همچنین نوجوانان خجالت می کشند تا در مورد مسائل و مشکلات جنسی با هم صحبت کنند. در این موارد مشاوران می توانند به عنوان شخص سوم، ارتباط بهتری با شخص برقرار کنند. از آنجایی بیان حضوری مسائل جنسی شرم دارد، مشاوره تلفی جنسی می تواند راه حلی مناسب برای برطرف کردن این مشکل باشد تا نوجوانان بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل جنسی خود را بیان و مطرح نمایند.

مرکز مشاوره نیلو راهی آسان برای رسیدن به پاسخ سؤالات شما در زمینه زنان ، بارداری، زایمان ، جنسی و… میباشد برای دریافت مشاوره جنسی با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۶ تماس حاصل فرمایید

 

چرا  مشاوره جنسی و روابط زناشویی تلفنی را توصیه می کنیم

معمولا هزینه شرکت در جلسات مشاوره جنسی یا حتی کارگاه های مشاوره جنسی بالاست و بسیاری از زوج ها توان شرکت در این جلسات را ندارند علاوه بر هزینه سنگین این جلسات، به دلیل حیا و حجب خانواده ایرانی مشاوره تلفنی می تواند یک راهکار مناسب باشد تا زوج ها بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند.

از دیگر دلایل برتریت مشاوره تلفنی بر مشاوره حضوری می توان به نداشتن وقت و درگیری های کاری زیاد امروزه افراد اشاره داشت. مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی آماده است تا با متخصصان خود پاسخگوی تمامی سوالات شما با خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری خود می باشد.

 

مشکلات جنسی نباید به رابطه شما آسیب برساند. با همکاری ما یک طرح برای بهبود زندگی جنسی خود فراهم خواهیم کرد

برای دریافت مشاوره جنسی با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۶ تماس حاصل فرمایید