فراموشی رمز عبور

ثبت نام

نیلو سنتر | کلاسهای بارداری

کلاسهای بارداری

کلاسهای بارداری حتی با وجود حضور همسر،کلاسهای بارداری وجود فردی آشنا به مراحل مختلف زایمان و انواع پوزیشن هایی که می تواند در هر مرحله زایمان کمک کننده باشد، به شما امکان زایمانی راحتتر را داده و در صورت نگرانی و اضطراب شما و همسرتان، کلاسهای بارداری به شما اطمینان خاطر خواهد داد.باید توجه داشته باشید که مامای همراه، کلاسهای بارداری زایمان را انجام نمیدهد،کلاسهای بارداری بلکه نقش همراه باردار را دارد. امکان حضور مامای همراه تا دو ساعت بعد از زایمان نیز همراه خانم باردار و نوزادش وجود دارد و میتواند در ساعات اولیه شیردهی که نقش مهمی در یادگیری نوزاد دارد، همراه زن باردار باشد.یکی دیگر از فواید مامای همراه این است که هنگامی که درد زایمان نزدیک است به مادر مشاوره می‌دهد که بهتر است در خانه بماند یا به بیمارستان برود،کلاسهای بارداری همچنین اگر قرار بر سزارین است،کلاسهای بارداری مامای همراه می‌تواند تا جلوی در اتاق عمل همراه مادر باشد و بلافاصله بعد از زایمان نیز در کنار مادر بوده،کلاسهای بارداری از او مراقبت کند و به خصوص در ساعات اول برای شیردهی نوزاد به مادر کمک کند.شما میتوانید جهت همراه شدن یک مامای خصوصی در زمان زایمانتان با مرکز مشاوره مامایی نیلو تماس بگیرید.

 

امکانات مرکز

این مرکز شرایطی را فراهم نموده تا در هنگام لیبر (درد زایمان ) وحین تولد نوزاد ،همسر در کنار مادر باشد.

حضور پدر در کنار مادر میتواند به کاهش درد زایمان از نظر عاطفی و تنظیم هورمونهای استرس در مادر باردار و همچنین همسر او تاثیر به سزایی داشته باشد.
تحقیقات نشان داده است که افسردگی بعد از زایمان در مرد و زنی که پروسه تولد نوزاد را در کنار  همدیگر طی کرده اند ،بسیار کمتر بوده است.

همچنین مرکز نیلو به پدرکمک تا بند ناف نوزاد را با دستهای خودش ببرد،که چنین عملی برای پدر وصف ناشدنی است به طوری که بعضی از پدران از شدت هیجان اشک شوق بر گونه هایشان جاری میشود.

همچنین فرصتی فراهم میشود تا مادر و پدر بلافاصله بعد از تولد نوزاد، در آغوش یکدیگر لحظات بسیار زیبا و سرشار از مهر و عطوفت را طی کنند ونوزاد آرامش زندگی داخل رحمی خود را در آغوش پدر و مادر تکرار میکند.

 

یرای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاسهای بارداری نیلو سنتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید  :

۸۸۲۰۲۳۴۲

کلاسهای بارداری