تاثیر شگرف تمایلات جنسی | کلاس های آمادگی دوران بارداری

تاثیر شگرف تمایلات جنسی | کلاس های آمادگی دوران بارداری

تاثیر شگرف تمایلات جنسی

تاثیر شگرف تمایلات جنسی در سلامتی و بهبود کیفیت زندگی تان:T1383727249

کنترل استرس:

فعالیت جنسی در رابطه زناشویی به پایین آوردن فشار خون و کاهش استرس کمک شایانی می کند .

افزایش سطح ایمنی بدن:

سلامت جنسی به سلامت فیزیکی و بدنی بهتر منجر می شود . داشتن رابطه جنسی یک تا دو بار در هفته منجر به افزایش آنتی بادی های بدن شما می شود.

سوخت و ساز بیشتر بدن:

سی دقیقه رابطه جنسی معادل سوختن ۱۵ کالری و حتی بیشتر است .

تقویت اعتماد به نفس:

یکی از دلایلی که مردم به رابطه جنسی تمایل دارند این است که بعد از برقراری یک رابطه جنسی سالم احساس رضایت بیشتری از خودشان دارند که اگر این رابطه با عشق و علاقه برقرار شود افراد احساس بهتری پیدا می کنند.

بهبود روابط عاطفی:

داشتن رابطه جنسی سالم و به ارگاسم رسیدن باعث افزایش سطح هورمون اکسی توسین که به هورمون عشق معروف است می شود .

کاهش درد:

همانطور که می دانید هورمون اکسی توسین ، اندرومین را افزایش می دهد که این منجر به کاهش درد می شود.

کاهش خطر سرطان پروستات:

انزال های به موقع می تواند خطر ابتلا به سرطان پروستات در سنین بالاتر را کاهش دهد .

ماهیچه های لگن در زنان با رابطه جنسی تقویت می شود:

می توانند با برقراری رابطه جنسی ضمن لذت بردن از این کار یک نوع ورزش نیز انجام داده باشند . این کار باعث می شود که در سنین بالاتر کمتر دچار بی اختیاری ادراری شوند.

خواب شما با رابطه جنسی تنظیم می شود:

اکسی توسین که حین ارگاسم در بدن آزاد می شود علاوه بر کنترل وزن و فشارخون منجر به خواب راحت در افراد می شود.

کلاس های آمادگی دوران بارداری | مرکز مشاوره و خدمات مامایی نیلو

کلاس های آمادگی دوران بارداری | مرکز مشاوره و خدمات مامایی نیلوفزایش سطح ایمنی بدن:کلاس های آمادگی دوران بارداری سلامت جنسی به سلامت فیزیکی و بدنی بهتر منجر می شود . کلاس های آمادگی دوران بارداری داشتن رابطه جنسی یک تا دو بار در هفته منجر به افزایش آنتی بادی های بدن شما می شود.سوخت و ساز بیشتر بدن:کلاس های آمادگی دوران بارداری کلاس های آمادگی دوران بارداری سی دقیقه رابطه جنسی معادل سوختن ۱۵ کالری و حتی بیشتر است .کلاس های آمادگی دوران بارداری تقویت اعتماد به نفس: کلاس های آمادگی دوران بارداری یکی از دلایلی که مردم به رابطه جنسی تمایل دارند این است که بعد از برقراری یک رابطه جنسی سالم احساس رضایت بیشتری از خودشان دارند که اگر این رابطه با عشق و علاقه برقرار شود افراد احساس بهتری پیدا می کنند.بهبود روابط عاطفی:کلاس های آمادگی دوران بارداری داشتن رابطه جنسی سالم و به ارگاسم رسیدن باعث افزایش سطح هورمون اکسی توسین که به هورمون عشق معروف است کلاس های آمادگی دوران بارداری می شود .کلاس های آمادگی دوران بارداری کاهش درد:کلاس های آمادگی دوران بارداری همانطور که می دانید هورمون اکسی توسین ، کلاس های آمادگی دوران بارداری اندرومین را افزایش می دهد که این منجر به کاهش درد می شود.کلاس های آمادگی دوران بارداری کلاس های آمادگی دوران بارداری کاهش خطر سرطان پروستات:انزال های به موقع می تواند خطر ابتلا به سرطان پروستات در سنین بالاتر را کاهش دهد .کلاس های آمادگی دوران بارداری ماهیچه های لگن در زنان با رابطه جنسی تقویت می شود:- See more at: http://www.niloocenter.com/2015/12/21/2899/#sthash.jbR7XbHI.dpuf

کلاس های آمادگی دوران بارداری| مرکز مشاوره و خدمات مامایی نیلو